Bratex modulinė stogo čerpių

Produkto estetika

Bratex modulinės stogo čerpės yra detaliai išplėtotos. Pradedant nuo lakštinio metalo, iš kurio gaminamas gaminys, kokybės, per techninius sprendimus, gamybos mašinų kokybę ir baigiant pakavimo būdu.

„Bratex“ modulinės čerpės siūlomos daugybe variantų, t.y. spalvų ir dangų. Satino arba grūdėto lako tekstūros derinys su plačios paletės spalva daro lakštą patraukliai pateikiamą tiek prekybos vietoje, tiek ant stogo.

Tačiau ne viskas, kas matoma iš pirmo žvilgsnio, paverčia gaminį iki galo išgrynintu. Todėl reikėtų atkreipti dėmesį į visą gaminio aspektą, t.y. kaip prekė supakuota ir kaip ji atrodo pritvirtinta ant stogo iš nedidelio atstumo, pvz., išėjus į balkoną ar įvertinus jį pro stogo langą. Tik tada pateikiamas visas gaminio kokybės ir tobulumo vaizdas.

Techniniai sprendimai palaiko rangovų darbą, dėl ko jis geriau įvertinamas. Metalinių stogo čerpių lakštai guli tiesiai, niekas neišsiskiria, nereikia lakštų suveržti jėga. Lakštų kampai neišsikiša, susikaupus keturiems lakštams jų nesikaupia. Įgilintos tvirtinimo vietos yra palankios tai, kad varžtai visada tvirtinami tose pačiose vietose, t. y. arčiausiai aukšto įspaudo, todėl jų beveik nesimato.

Gerai pritvirtinti lakštai ant stogo yra geros viso šlaito išvaizdos pagrindas. Velnias slypi detalėse, taip pat ir su Bratex gaminiais. Iš pažiūros nereikšmingos gaminio savybės praktikoje pasirodo esąs svarbus komponentas, kaip metalinė plytelė pateiks viso namo stilių.

Bratex modulinių stogo čerpių pakavimo būdas nepalieka nieko norimo. Gaminys dedamas ant EPAL padėklo ant profiliuoto polistirolo pagrindo, po to tarpiklis kas 35 lakštus ir polistirolo danga. Visa su informaciniu plakatu viršuje ir suvyniota į šaltai susitraukiantį gobtuvą. Taip pritvirtintą gaminį galima gabenti net jūriniu konteineriu.

Modulinės metalinės čerpės Bratex Scandinavia padėklas

Aukšta medžiagos kokybė, gaminio gamybos kultūra ir pakavimo būdas neabejotinai užkėlė „Bratex“ gaminius ant aukščiausios kokybės prekės ženklo pjedestalo.

Parašykite mums per Facebook!