Trapecijos formos lakštai

Trapecijos formos skarda – populiari stogo danga iš paprasčiausių profilių grupės. Gamyba susideda iš lakštinio metalo įvedimo ratu į profiliavimo liniją, formuojant išilgai ir supjaustant iki norimo dydžio. Trapecijos formos lakšto formavimas prasideda nuo centro. Pirma, susidaro banga, kurios aukštis yra mažesnis už tikslinę. Su kiekviena iš eilės formavimo stočių pora (šachtos su žiedais) bangos profilis gilinamas (aukštinamas), o bendras lakšto plotis mažėja. Tada prasideda kitų ekstremalių trapecijų formavimas ir procesas kartojamas tol, kol mašinos gale gaunamas galutinis profilis.

Trapecinių lakštų tipai individualios statybos ir komerciniams pastatams

18 mm trapecija

Labiausiai paplitusi trapecija namų stogams yra 18 milimetrų aukščio profilis. Bratex T18 trapecijos formos lakštai turi septynias pilnas trapecijas. Verta į tai atkreipti dėmesį renkantis, nes trapecijos formos profilių skaičius turi įtakos lakšto stiprumui (keliamumui).

14 mm trapecija

Ne mažiau populiarus profilis pasižymi tankesniu trapecijos išdėstymu, kurių yra net devynios, kurių kiekvieno aukštis 14 mm. Produktas puikiai tinka mažesniems plotams.

35 mm trapecija

Tvirta išvaizda, vientisa 3,5 cm aukščio ir penkių bangų trapecija, rečiau pasirenkama individualiai statybai, dažniau skirta mažesniems sandėliams uždengti. Atkreipkite dėmesį, kad aukšta trapecijos formos banga pastebima pjaunant slėnio latakuose. Štai kodėl ne dažnai šis produktas yra pasirinkimas namams.

8 mm trapecija

Gaminio paskirtis dažniausiai yra apmušalai, taip pat durų ar sienų apmušalai. 8 milimetrų aukščio trapecija puikiai veikia kaip paprastas sofitas, tačiau reikia atminti, kad varžtai lieka matomi, o surinkimo metu rangovui tenka susidurti su 120 cm pločio lakštais, o tai nepalengvina surinkimo.

Kaip alternatyva sofitui, įmonės pasiūloje yra plokštės P01 be jungties ir P02 su jungtimi, tai nepaprastos estetikos gaminiai. Jie turi paslėptą tvirtinimą, tam skirtą tvarsčių komplektą ir perforuotą tvirtinimo juostelę, kuri P02 modelyje taip pat yra ventiliacijos sistema (iš esmės nereikalinga su metaliniu gaubtu). Rekomenduojame atsisiųsti tam skirtą plokščių katalogas.

Fasado versija

T14, T18 ir T35 trapecijos gali būti užsakomos fasadine versija, t.y. su laku apačioje. Tada bangos šiek tiek nukrypsta nuo šoninio lapo krašto, kad būtų pasiektas tikslus persidengimas. Fasadinių versijų paskirtis – uždengti pastato sieną. Pažymėtina, kad fasado varžtai lieka matomi, todėl Bratex pasiūla dabar praturtinama fasadinėmis plokštėmis. Tai gaminiai su paslėpta tvirtinimo juostele, užsegama iš šonų, daugybė stilistinių variantų, su tam skirtų apkabų komplektu. Raginame susipažinti su atskiru katalogu, kai jis pasirodys.

Parašykite mums per Facebook!