Grąžinimo taisyklės

Ar galiu grąžinti prekes?

Kokybiškos prekės yra keičiamos ir grąžinamos per 14 dienų nuo prekės-pirkimo pardavimo dienos. Tačiau kai kurios kokybiškos prekės gali būti grąžinamos ir keičiamos tik pardavėjui sutikus.

Kokybiškų prekių grąžinimas, remiantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačiomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tuo atveju, jei Vartotojas sudaro pirkimo-pardavimo sutartį (toliau Sutartis) naudojantis tik ryšio priemonėmis (nuotolinė sutartis) ir dėl to negali prieš sudarant sutartį pasinaudoti įstatymais įtvirtinta teise apžiūrėti prekes ir įvertinti teikiamų paslaugų pobūdį, jis turi teisę atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, raštu pranešdamas apie tai Pardavėjui per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos. Jeigu Pirkėjas viena Sutartimi įsigijo keletą prekių, jis turi teisę pilnai atsisakyti visų viena Sutartimi nusipirktų prekių arba tik kai kurių viena Sutartimi įsigytų prekių. Nurodytas 14 (keturiolikos) dienų raštiško prašymo pateikimo terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės(-ių) perdavimo Pirkėjui ar jo įgaliotam atstovui dienos ir nėra pratęsiamas ar kaip nors susiejamas su prekių perdavimu ar gražinimui Pardavėjui ar kitam asmeniui dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių priežasčių. Įsigytas kokybiškas prekes galima grąžinti per 14 d. jei:

-grąžinama prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje;
-prekė yra nenaudota ir nesugadinta;
-prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
-grąžinama prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija;
-grąžinant prekę pateikiamas jos įsigijimo dokumentas, garantinis talonas (jei jis buvo išduotas).

Kokie galimi pristatymo būdai?

Prekių pristatymas yra mokamas. Kainą visais atvejais patikslinsime po užsakymo. Jeigu norite sužinote tikslią pristatymo kainą, prieš atliekant apmokėjimą, susisiekite su mumis tel. numeriu: +370 674 85015.